Materiały dla Klienta

Materiały zamieszczone poniżej udostępnione są dla Klientów w formiacie pdf.

Społeczność:

Netpiksel na FacebookuFacebook
Damian HoffmanGoldenline
Damian HoffmanProfeo
Damian HoffmanLinkedIN

Netpiksel Tworzenie stron internetowych
Tworzenie stron internetowych

Projektowanie strony

Naszym klientom oferujemy profesjonalne strony internetowe bazujące na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, więc w internecie nigdy nie zobaczysz strony internetowej podobnej do Twojej.

Dzięki stosowaniu standardów sieciowych strona będzie wyświetlana na komputerach o różnych ustawieniach (system operacyjny, przeglądarka internetowa, rozdzielczość ekranu itd.) w identyczny sposób.

W oparciu o sprawdzone rozwiązania na wykonanych stronach możemy zaimplementować system zarządzania treścią (CMS). Pozwoli to Tobie i pracownikom Twojej firmy (z poziomu dowolnego komputera) na edycję zawartości strony, dodawanie nowych aktualności i zdjęć oraz bieżącą zmianę danych zamieszczonych na witrynie w prosty i intuicyjny sposób.

Etapy tworzenia strony internetowej

Utworzenie strony internetowej, nawet najprostszej to proces składający się z kilku kluczowych etapów. Odpowiednie określenie celu projektu, harmonogramu prac oraz kosztorysu, pozwoli na stworzenie optymalnej witryny internetowej, idealnie dostosowanej do potrzeb Twojej firmy.

1. Koncepcja

Pierwszym etapem tworzenia strony internetowej jest stworzenie ogólnej koncepcji projektu. Analiza czynników takich jak: grupa odbiorców witryny, dotychczasowi klienci, potencjalni klienci pozwoli na stworzenie skutecznego narzędzia do promocji Twojej firmy w internecie.

2. Projekt graficzny

W projekcie graficznym zaprojektowanym specjalnie dla Twojej firmy uwzględnimy potencjalną grupę odbiorców, dostarczone przez Ciebie materiały, a przede wszystkim profil Twojej firmy. Doświadczenie zdobyte na rynku pozwala na przedstawienie szaty graficznej, która oprócz walorów estetycznych, jest także funkcjonalna.

3. Kodowanie

Kodowanie to etap techniczny, który pozwala na przekształcenie graficznego projektu w kod gotowy do umieszczenia w internecie.

Dzięki temu, że wykonujemy strony w najnowszych standardach, są przystosowane do pozycjonowania.

4. Publikacja w internecie

Stronę internetową umieścimy na naszym serwerze zlokalizowanym w Gdańsku lub na wybranym przez Ciebie serwerze.

5. Testy użyteczności

Po wdrożeniu strony internetowej testujemy ją w różnych przeglądarkach internetowych i komputerach z różnymi ustawieniami celem polepszenia jej funkcjonalności oraz eliminacji ewentualnych błędów.

6. Reklama i marketing

Zajmujemy się w kompleksowy sposób kreacją wizerunku firmy w internecie, czyli jej pozycjonowaniem w wyszukiwarkach internetowych, reklamą w katalogach i serwisach branżowych, a także planowaniem dłuższych strategii marketingowych w internecie.

7. Aktualizacja strony

Aby Twoja firmowa witryna przyciągała jak najwięcej potencjalnych klientów oferujemy współpracę polegającą na bieżącej zmianie treści na stronie.

Wybrane realizacje


Kliknij aby powiększyć!
Kliknij aby powiększyć!
Kliknij aby powiększyć!
Kliknij aby powiększyć!
Kliknij aby powiększyć!
Kliknij aby powiększyć!

Zobacz więcej ..

 

Powrót na górę strony
https://amzteam.pro/ https://www.webhosting1st.com/pl/hosting_www.htmlinbound marketing - iStrategy http://skyclinic.pl poczta laflora kwiatowa https://cancellariacanonica.pl mediaclick.pl https://www.upreseller.com

Copyright © 2008 - 2016 Agencja Multimedialna NetPiksel Damian Hoffman
Tel.: +48 794 243 927 E-mail: biuro@netpiksel.pl Regon: 220 783 546 NIP: 958 148 05 25